ЕКСКЛУЗИВНО: Собранието на Република Македонија

Собранието на Република Македонија вечерва како што е и планирано ќе се самораспушти.
Од владеачкото мнозинство се децидни: Нема повеќе компромиси!
Одиме на избори со или без СДСМ!
Кризата во која е втурната Македонија мора да престане а за тоа да се случи неопходно е да се одржат закажаните избори на 5ти Јуни.izbori2014-41

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s