Бидете дел од македонскиот тим кој снима филм во Hollywoow.Кликнете на ТРЕЈЛЕР подолу за да стигнете до страницата на која ќе можете да го погледнете трејлерот..

   ТРЕЈЛЕР

Доколку Ви се допаѓа трејлерот, својот паричен придонес можете да го дадете со кликање на копчето CONTRIBUTE.Вашето учество во кампањата ке биде наградено.Наградите можете да ги погледнете од левата страна на кампањата.

film usa mkd

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s