Џес Бејли го чека Груевски во седиштето на ВМРО ДПМНЕ а Груевски пие вотка во руска амбасада!?

Џес Бејли повеќе од два часа го чека на претседателот на ВМРО ДПМНЕ но од Груевски ни трага ни глас.
medvedevОд непотврдени извори дознаваме дека наводно Никола Груевски се наоѓа во руската амбасада од каде бил на директна линија со рускиот премиер Димитри Медведев .
За што поконкретно разговарале Груевски и Медведев никој не се осмелува да каже па останува да почекаме и да видиме  дали воопшто нашата непотврдена информација е точна или само спин !?

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s