УТРЕ – УШТЕ ЕДЕН ПРЕКРАСЕН СОНЧЕВ И ТОПОЛ ДЕН !

Утре (05.11.2015) времето во Македонија ќе биде сончево , претежно тивко и ТОПЛО. Максималната температура ќе се движи во интервал од 15 до 22 степени.

 

Подготви:Славчо Попоски

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s