УТРЕ – МНОГУ ТОПЛО !

 

tempУтре (03.09.2015) времето во Македонија ќе биде сончево , тивко и МНОГУ ТОПЛО со умерена локална облачност.

Температурата ќе се движи во интервал од 30 до 38 степени.

 

Метеоролог : Славчо Попоски

 

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s