Исчезната тинејџерка од Македонски Брод

Тинејџерка од Македонски Брод е пријавена за исчезната.

policemiss

Денес во полициската станица во Македонски Брод  Е.А.(38) пријавил дека на 31.07.2015 година од домот во непознат правец се оддалечила неговата 16 годишна ќерка.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s