УТРОВО ДВОЈНО УБИСТВО ВО СКОПСКО КОЗЛЕ

Мајка и син утрово се убиени во куќа во скопската населба Козле,потврдуваат полициски извори.

policija-1

 

Мајката и синот биле турски државјани кои биле дојдени на гости кај своите сватови во нивната куќа во Козле, каде што и се убиени.

Во моментов се врши увид а олицијата не открива повеќе детали .

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s