ГОЛЕМА ПОЛИЦИСКА АКЦИЈА КАЈ ЈАЖИНЦЕ: СПЕЦИЈАЛЦИ И ХЕЛИКОПТЕРИ КАЈ ЈАЖИНЦЕ!

`

Полиција, специјалци, хеликоптери утрово во Јажинце.

Утрово се спроведува полициска акција кај тетовското село Јажинце. Полицијата, засилена со специјалци и со хеликоптери, е излезена на терен, но сѐ уште не се знае за што точно станува збор.

tigar-esz12

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s