Сарма со воспитна шлаканица го “расони“ на политико !

keskec-politiko

За среќа новинарите кој биле во близина набргу ги разделиле. Ова е втор инцидент за еден месец на Саше Ивановски да нападне новинар, првиот беше на 30.06, кога Саше го нападнаЈанко Илковски пред Сител Телевизија.
Сарма овој пат со воспитна шлаканица го “трезнеше“ на политико.

видео: А1он

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s