Македонија врие, време е за плажа: Ова се моменталните температури низ земјава

Топлотен бран ја зафати Македонија. Наjвисока температура од 36 степени Целзиусови денеска е измерена во Кавадарци. Погледнете ги моменталните температури низ земјава.

vreme-n

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s