ФОТО: Аделина Тахири доживеала тешка сообраќајка?

Познатата пејачка од Скопје, Аделина Тахири синоќа доживеала тешка сообраќајна несреќа и со потешки повреди била префрлена во градската болница, пишуваат албанските медиуми.

sek.jpg500

Ваквата информација се уште не е потврдена. Страшната вест беше објавена на нејзината фан страна, и се претпоставува дека е точна.

На нејзината фан страна на Фејсбук пишува: Аделина Тахири доживеа тешка сообраќајка и моментално е во тешка здраствена состојба!

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s