Соња и Јохан Тарчулоски го добија и третото чедо

Јохан за радосната вест се пофали на Фејзбук.

Двојката досега ги имаше ќерката Мелани и синот Младен, а сега на свет пристигна и малата Јоана.johan

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s