Игор Џамбазов опериран !!

Игор е опериран и  се чувствува подобро.

igor

Се работи за серизони проблеми со крвотокот во долните екстремитети,  со срцето нема проблеми, но запушени му се неколку крвни садови.

Наскоро го очекува втора операција- информираат негови блиски.

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s