ДЕНЕСКА КОНЕЧНО – СТАБИЛИЗАЦИЈА !

ДЕНЕСКА КОНЕЧНО  – СТАБИЛИЗАЦИЈА !

Денеска  (22.06.2015) времето во Македонија ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец.

Температурата ќе се движи во интервал од 19 до 26 степени.

Повеќе детали дирекно на страницата од нашиот соработник
Г-дин. Славчо Попоски. ЛИНК

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s